• OSB 13. Cad. No: 26 Melikgazi/KAYSERİ
  +90 352 321 25 18
  +90 352 321 25 18
  Kayseri OSB 13. Cad. No: 26
  Babylon Gardens

  Bahçe Mobilyaları

  1974 yılında ticari faaliyetlerine başlayan MEKAŞ GRUP, 1990 yılından itibaren çelik kapı üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Yıllık ortalama 15.000 adet üretim kapasitesine sahip, mevcut entegre tesisi ve uzman personeli ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam etmektedir.

  Firmamız geçen bunca zaman içerisinde kazandığı tecrübelerle ve sektörüne kazandırdığı yeniliklerle, müşterilerine daima en üst kalitede ürün ve hizmet vermeyi hedef edinmiştir. Üretmiş olduğu ürünleri Asmek İç ve Dış Tic. bünyesinde yurt dışına pazarlayan firmamız, yurtiçinde oluşturduğu yaygın dağıtım sisteminin yanında, yurt dışında da birçok iş ortaklığında bulunarak gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

  İnsanın değerlerini ön planda tutan MEKAŞ GRUP günümüz teknolojisine uygun donanım ve bilgi birikimi ile kurulduğu yıldan itibaren kalite normlarını ve müşteri memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

  Firmamız son 15 yılda, dış iklim şartlarına dayanıklı ve uzun ömürlü çelik kapılar üretmesinin vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerini dış mekan mobilyası üretimine de taşıma kararı almıştır. Bünyesinde yer alan BABYLON GARDENS markası ile hem yurtiçi hem de yurtdışında perakende ve toptan pazarında birçok yeniliğe imza atarak dış mekan mobilyası sektöründe de başarısını sürdürmeye devam edecektir.

  Stack
  Stack